Būk dėmesingas! / lavinančioji priemonė

Kortelių rinkiniai skirti žodyno turtinimui, kalbinės kompetencijos ugdymui, socialinio elgesio formavimui, etinio mąstymo skatinimui, pasitikėjimo savimi ugdymui. Istorijos labai padeda vaikams mokytis laisvai kalbėti ir pasakoti grupei. Tai ypač svarbu priešmokyklinio amžiaus vaikams. Fantazijų kupinos istorijos skatina juos dalytis potyriais, ugdo dėmesį, kūrybiškumą ir pastabumą.

Vaikams svarbi tema yra būti dėmesingam ir geranoriškam sau ir kitiems. Šios paprastos vaizdingos istorijos pateikia kasdienes situacijas, kurios yra pažįstamos visiems vaikams. Jos yra susijusios su daugybe skirtingų sričių, įskaitant • judėjimą – fizinį aktyvumą (sportas, laiko praleidimas lauke) • sveiką gyvenseną (prevencija, mityba, higiena) • dėmesį sau ir kitiems (pavojaus vengimas, atsargumas) • ligas, sužalojimus, mirtį. • specialiaisiais poreikiais (įvairovė, integracija, negalia).

Istorijos ypač tinka skatinti vaikų laisvą kalbėjimą ir pasakojimą (taip pat ir prieš grupę), nes tai yra svarbus įgūdis, kurį reikia įgyti ir lavinti net ikimokyklinio amžiaus vaikams. Tačiau paveikslėlių sekos ne vien tik skatina papasakoti istoriją. Skirtingos istorijų pradžios vietos ir aplinkybės reikalauja atidaus stebėjimo ir diferencijuoto pasakojimo įgūdžių. Vaizdingos istorijos taip pat motyvuoja vaikus kalbėti apie savo patirtį ir ja dalytis bei padeda kontroliuoti dėmesį, ugdyti kūrybiškumą ir stebėjimo įgūdžius.Metai: 2022
EAN: 4006810121184
Prekės kodas: SHU-12118
Formatas: 72 spalvotos 9×9 cm kortelės, 18 paveikslėliais pavaizduotų istorijų po 4 korteles kiekvienoje
Kaina: 24.95


Domina didesni leidinių ar priemonių kiekiai?
Laukiame Jūsų užklausų +370 5 2137701, info@didakta.lt


Susisiekite

Aš ne robotas