Atgal

Linksmosios gyvūnų istorijos / lavinančioji priemonė

Kortelių rinkiniai skirti žodyno turtinimui, kalbinės kompetencijos ugdymui, socialinio elgesio formavimui, etinio mąstymo skatinimui, pasitikėjimo savimi ugdymui. Istorijos labai padeda vaikams mokytis laisvai kalbėti ir pasakoti grupei. Tai ypač svarbu priešmokyklinio amžiaus vaikams. Fantazijų kupinos istorijos skatina juos dalytis potyriais, ugdo dėmesį, kūrybiškumą ir pastabumą.

Vaikams patinka istorijos apie gyvūnus. Jie dažnai turi augintinių ir mėgsta apie juos kalbėti. Bet kas atsitinka, kai varnas nori suskaldyti riešutus, katinas nusprendžia leistis į žygį, o miniatiūrinis paršelis Didi žūtbūt nori pajodinėti? Šiame paveikslėlių rinkinyje pateikiamos nuotaikingos gyvūnų istorijos suteikia galimybę vaikams susidurti su tipišku gyvūnų elgesiu, taip pat kartais netikėtais, stebinančiais ir žavinčiais poelgiais.

Istorijos labai tinka padėti vaikams laisviau kalbėti ir išmokti pasakoti, ypač ir prieš grupę, nes tai yra svarbus įgūdis, kurį reikia įgyti ir praktikuoti net ikimokyklinukams. Skirtingi istorijų atspirties taškai, gyvūnai ir aplinkybės reikalauja išsamaus stebėjimo ir diferencijuoto pasakojimo įgūdžių. Vaizduotės kupinos istorijos taip pat gali paskatinti vaikus kalbėti apie savo patirtį ir ja dalytis bei padėti kontroliuoti dėmesį, lavinti kūrybiškumą ir stebėjimo įgūdžius.Metai: 2022
EAN: 4006810120811
Prekės kodas: SHU-12081
Formatas: 17 spalvotų paveikslėlių istorijų, kurių kiekvieną sudaro 3-6 kortelės. Iš viso 74 paveikslėlių kortelės, formatas 9×9 cm.
Kaina: 24.95


Domina didesni leidinių ar priemonių kiekiai?
Laukiame Jūsų užklausų +370 5 2137701, info@didakta.lt


Susisiekite

Aš ne robotas

Susiję produktai