Sugalvok pabaigą! / lavinančioji priemonė

Kortelių rinkiniai skirti žodyno turtinimui, kalbinės kompetencijos ugdymui, socialinio elgesio formavimui, etinio mąstymo skatinimui, pasitikėjimo savimi ugdymui. Istorijos labai padeda vaikams mokytis laisvai kalbėti ir pasakoti grupei. Tai ypač svarbu priešmokyklinio amžiaus vaikams. Fantazijų kupinos istorijos skatina juos dalytis potyriais, ugdo dėmesį, kūrybiškumą ir pastabumą.

Septynios maginės fantastikos istorijos ir septyni pasakojimai iš kasdienio gyvenimo pateikiami iki jų kulminacijos taško. Istorijų pabaigą turi sugalvoti vaikai.

Atviras istorijų pasakojimas ne tik padeda geriau pažinti žodyną, lavinti gebėjimus pasakoti, laisvai kalbėti ir loginį mąstymą, bet ir skatina vaizduotę, idėjų vystymą bei suteikia malonumo kurti istorijas, nes niekada nebūna tik vieno sprendimo. Yra daug galimybių, kaip gali tęstis ar baigtis tam tikra istorija. Kompetentingai užduodant klausimus galima padėti vaikui sugalvoti tam tikros istorijos pabaigą. Siūlomus klausimus galima rasti kiekvienos istorijos siužeto pasakojime.

Jei vaikai dirba grupėse, įvairūs jų pasiūlymai gali sukelti įdomių diskusijų.Metai: 2022
EAN: 4006810121207
Prekės kodas: SHU-12120
Formatas: 14 spalvotų paveikslėlių istorijų, kurių kiekvieną sudaro 4-6 kortelės. Iš viso 72 9×9 cm formato paveikslėlių kortelės
Kaina: 24.95


Domina didesni leidinių ar priemonių kiekiai?
Laukiame Jūsų užklausų +370 5 2137701, info@didakta.lt


Susisiekite

Aš ne robotas