Ir kas gi dabar? / lavinančioji priemonė

Kortelių rinkiniai skirti žodyno turtinimui, kalbinės kompetencijos ugdymui, socialinio elgesio formavimui, etinio mąstymo skatinimui, pasitikėjimo savimi ugdymui. Istorijos labai padeda vaikams mokytis laisvai kalbėti ir pasakoti grupei. Tai ypač svarbu priešmokyklinio amžiaus vaikams. Fantazijų kupinos istorijos skatina juos dalytis potyriais, ugdo dėmesį, kūrybiškumą ir pastabumą.

Kiekvienas vaikas gali patekti į neįprastas situacijas, kuriose reikia reaguoti apgalvotai. Pagal problemų, konfliktų ir pavojų situacijas ir tris tinkamus poelgio variantus, vaikai gali numatyti veiksmų galimybes ir pagalvoti apie tai, kokia reakcija būtų tinkamesnė. Koks elgesys jiems atrodytų protingesnis. Apgalvojami, lyginami ir vertinami įvairūs sprendimai. Vaikai mokosi, kad gali būti įvairių situacijų sprendimų būdų, bet, pirmiausia, turėtų pagalvoti ir tik po to veikti.
Tik labai retai vaizduojamose situacijose gali būti vienareikšmiški sprendimai, todėl būtina atsižvelgti į įvairių poelgių privalumus ir trūkumus.
Išimtį sudaro nuo 14 iki 16 paveikslėlių serijos, kuriose galimas tik vienas poelgis. Ypatingai reikėtų atkreipti dėmesį ir į 17, 18 paveikslėlių serijas. Jei dėl paslapties saugojimo blogai jaučiamasi, ji turėtų būti atskleista!
Probleminės situacijos ir galimų sprendimų ieškojimas skatina dalijimąsi patirtimis, loginį mąstymą, stebėjimo ir kalbinius įgūdžius.Metai: 2022
EAN: 4006810121115
Prekės kodas: SHU-12111
Formatas: 72 spalvotos 9×9 cm kortelės, 18 istorijų po 3–4 korteles kiekvienoje
Kaina: 24.95


Domina didesni leidinių ar priemonių kiekiai?
Laukiame Jūsų užklausų +370 5 2137701, info@didakta.lt


Susisiekite

Aš ne robotas

Susiję produktai