Atgal

Juodoji avis (kas ir kodėl nedera) / lavinančioji priemonė

Kortelių rinkiniai skirti žodyno turtinimui, kalbinės kompetencijos ugdymui, socialinio elgesio formavimui, etinio mąstymo skatinimui, pasitikėjimo savimi ugdymui. Istorijos labai padeda vaikams mokytis laisvai kalbėti ir pasakoti grupei. Tai ypač svarbu priešmokyklinio amžiaus vaikams. Fantazijų kupinos istorijos skatina juos dalytis potyriais, ugdo dėmesį, kūrybiškumą ir pastabumą.

Paveikslėlių serijos sudarytos iš penkių kortelių, kuriose vaizduojami įvairūs daiktai, gyvūnai ar žmones. Iš pirmo žvilgsnio kortelės dera tarpusavyje ir sudaro visumą. Tačiau kiekviename tokiame rinkinėlyje yra „juodoji avis“, t. y. objektas, nederantis su kitais keturiais.
Gebėjimas nustatyti „juodąją avį“ skatina vaikų logišką mąstymą, provokuoja diskutuoti, nes, pasirinkęs nederančią kortelę, vaikas turi savo žodžiais pagrįsti pasirinkimą.
Kitos keturios vienos serijos kortelės turi kokį nors bendrą požymį, kurį vaikai gali įvardyti. Taigi ir skirtumai, ir panašumai yra puiki priežastis įvairiam darbui bei žaidimui.

Metai: 2022
EAN: 4006810120781
Prekės kodas: SHU-12078
Formatas: 76 spalvotos 9×9 cm kortelės, 15 spalvotų paveikslėlių serijų po 5 korteles kiekvienoje, viena – „juodoji avis“.
Kaina: 24.95


Domina didesni leidinių ar priemonių kiekiai?
Laukiame Jūsų užklausų +370 5 2137701, info@didakta.lt


Susisiekite

Aš ne robotas

Susiję produktai