Atgal

Drąsiau! / lavinančioji priemonė

Kortelių rinkiniai skirti žodyno turtinimui, kalbinės kompetencijos ugdymui, socialinio elgesio formavimui, etinio mąstymo skatinimui, pasitikėjimo savimi ugdymui. Istorijos labai padeda vaikams mokytis laisvai kalbėti ir pasakoti grupei. Tai ypač svarbu priešmokyklinio amžiaus vaikams. Fantazijų kupinos istorijos skatina juos dalytis potyriais, ugdo dėmesį, kūrybiškumą ir pastabumą.

Septynios paveikslėliais pasakojamos terapinės istorijos vaizduoja tipiškas vaikų baimes. Šios istorijos leis lengviau priartėti prie keblios temos pamokose, terapijos metu arba namie. Kalbėjimas apie savo baimes yra viena svarbiausių priemonių joms įveikti. Humoras, pasitelktas vaizduojant pagrindinio veikėjo Džou baimės fantazijas, yra dar vienas svarbus ramstis šiame procese. Kiekvienas vaikas – tiek berniukas, tiek mergaitė gali susitapatinti su pagrindiniu istorijų personažu.

Paveikslėlių serijos ne tik suteikia progą išsakyti savo mintis, bet ir skatina į viską žvelgti atidžiau, pasakoti ne vieną ir tą pačią, o įvairias istorijas. Paveikslėliuose pavaizduotas situacijas vaikai gali palyginti su savo išgyvenimais. Logiška istorijos įvykių seka leidžia juos nesunkiai papasakoti nuosekliai.Metai: 2022
EAN: 4006810102558
Prekės kodas: SHU-10255
Formatas: 75 spalvotos 9x9 cm kortelės, 7 paveikslėliais pavaizduotos istorijos po 8–14 kortelių kiekvienoje.
Kaina: 24.95


Domina didesni leidinių ar priemonių kiekiai?
Laukiame Jūsų užklausų +370 5 2137701, info@didakta.lt


Susisiekite

Aš ne robotas

Susiję produktai