Atgal

Smurtas? Stop! / lavinančioji priemonė

Kortelių rinkiniai skirti žodyno turtinimui, kalbinės kompetencijos ugdymui, socialinio elgesio formavimui, etinio mąstymo skatinimui, pasitikėjimo savimi ugdymui. Istorijos labai padeda vaikams mokytis laisvai kalbėti ir pasakoti grupei. Tai ypač svarbu priešmokyklinio amžiaus vaikams. Fantazijų kupinos istorijos skatina juos dalytis potyriais, ugdo dėmesį, kūrybiškumą ir pastabumą.

Spalvotais paveikslėliais pavaizduotų 13 istorijų pasakoja apie įvairius žvėrelius, kurie patenka į smurtines situacijas ar susiduria su vadinamojo mobingo (mobingas – ilgalaikis, sistemingas psichologinis teroras, kurį grupė taiko vienam asmeniui), atvejais ir elgiasi kaip žmonės. Istorijų veikėjais buvo pasirinkti gyvūnai, nes taip tikimasi sušvelninti vaizduojamo smurto poveikį. Patirtis rodo, kad vaikai labai lengvai susitapatina su personažais – žvėreliais ir taip skatinami pamąstyti apie pavaizduotą situaciją.
Kitas pranašumas yra tas, kad nesvarbi nei lytis, nei kilmė, todėl žvėreliai automatiškai nepriskiriami prie jokios asmenų grupės pagal rasę, religiją ir t.t.Metai: 2022
EAN: 4006810120040
Prekės kodas: SHU-12004
Formatas: 72 spalvotos 9 x 9 cm kortelės, 13 paveikslėliais pavaizduotų istorijų po 4–7 korteles kiekvienoje.
Kaina: 24.95


Domina didesni leidinių ar priemonių kiekiai?
Laukiame Jūsų užklausų +370 5 2137701, info@didakta.lt


Susisiekite

Aš ne robotas

Susiję produktai