Vitaminai

Mokomasis biologijos plakatas parengtas atsižvelgiant į Bendrąsias dalyko mokymo programas. Šia mokymo priemone galima mokiniams vaizdžiai perteikti mokomąją medžiagą, paskatinti domėtis mokomuoju dalyku. Didžiąją dalį informacijos  mokiniai įsisavina per regėjimą, todėl šis, kaip ir kiti plakatai, padės ne tik sutelkti mokinių dėmesį, bet ir pamoką padarys kokybiškesnę.
Plakatą rekomenduojama naudoti pamokoje dėstant naują medžiagą arba kartojant jau išeitą kursą.
Šį plakatą, kaip ir kitus galima pakabinti kaip ilgalaikę vaizdinę priemonę gamtos mokslų kabinete ar greta jo esančiose erdvėse. Įdomi ir vaizdinga informacija pritraukia mokinių dėmesį.


Plakatas laminuotas matine plėvele. Jis parduodamas ir su plastikiniais laikikliais – žemiau esančiame langelyje galite pasirinki reikiamą variantą – be laikiklių arba su laikikliais. Mes visada rekomenduojame įsigyti plakatus su laikikliais, nes tai išsprendžia plakato pakabinimo problemą, leidžia greitai perkelti plakatą iš vienos vietos į kitą, pavyzdžiui, jei norite tik trumpai pademonstruoti pamokoje.
Plakatas su laikikliais lengvai susukamas, lipnia juostele  užsegamas, todėl patogu ir saugu jį laikyti ir tada, kai nenaudojamas.Prekės kodas: BPL-033
Formatas: 70×100 cm, laminuotas matine plėvele
Kaina: 15.50
15.50 21.50


Domina didesni leidinių ar priemonių kiekiai?
Laukiame Jūsų užklausų +370 5 2137701, info@didakta.lt


Susisiekite

Aš ne robotas

Susiję produktai