Atgal

Mirtis mus suvienys

Nenustebkite – susidursite su šių dienų Vilniaus gyvenimu ir kelių jo gyventojų bėdomis, nelaimėmis, meile ir džiaugsmais. Pirmuoju asmeniu pasakojantis savo gyvenimą vyras gan detaliai žvelgia į dviejų jaunuolių sudėtingus ir painius meilės santykius, nevengia atvirų jų sekso scenų, kita vertus, ir tyrų jausmų, kančios ir negęstančios vilties apraiškų. Pagrindinis personažas patiria didžiulį nuosmukį, murkdosi gyvenimo dugne, bet vis dėlto išsikapsto, nes jį į šviesą gena meilė moteriai, be kurios gyvenimas neturi prasmės. Jis tikslą pasiekia, bet kokia skaudžia ir asmenybę žlugdančia kaina! Atėjo laikas už viską, ką padarei ar ketinai, bet nesugebėjai, mokėti.
Ar egzistuoja gyvenimo vyras? Ar egzistuoja gyvenimo moteris?
Anksčiau šie klausimai vienišiui Tomui nekildavo iki momento, kai jis sutiko Emą. Saldžios akimirkos, intymūs gyvenimo šokiai. Tik vienas klaidingas ėjimas ir Tomo galvoje kylantys klausimai – kam gali ryžtis žmogus vardan meilės?
Ar širdis gali nugalėti sveiką protą? Jis pasineria į pavojingą, jo asmenybei netikėtą meilės kelionę. Tik verta paklausti, ar jam pasiseks, ar jis išliks žmogumi.
O kam vardan meilės ryžtumėtės Jūs?


Karolis Petryla – rašytojas, knygų „Vagis mokykloje“, „LEAN ir Apribojimų teorija: priešai ar draugai?“ autorius, publicistas, lektorius ir Lietuvos epilepsija sergančiųjų sąjungos „Epilė“ prezidentas.
Dėl diagnozuoto bipolinio afektinio sutrikimo (maniakinės depresijos) išgyvenęs skaudžias skyrybas su sužadėtine, suprato kad meilė gali vesti iki beprotybės.
Po skaudžios patirties autorius studijavo 40 ir daugiau metų sėkmingai vedusias poras, norėdamas atrasti sėkmės receptus, kurie apsaugotų nuo klaidų tolimesniuose santykiuose. Šiomis pamokomis autorius norėjo pasidalyti ir su skaitytojais, parodydamas, kad meilė ne tik galingas, bet ir pavojingas ginklas.Autorius (-iai): Karolis Petryla
Metai: 2017
Puslapių skaičius: 448
EAN: 9786094421105
Prekės kodas: GRO004
Formatas: 142×213 mm, kieti viršeliai
Kaina: 8.90


Domina didesni leidinių ar priemonių kiekiai?
Laukiame Jūsų užklausų +370 5 2137701, info@didakta.lt


Susisiekite

Aš ne robotas

Susiję produktai