Atgal

Veiksmų seka / lavinančioji priemonė

Kortelių rinkiniai skirti žodyno turtinimui, kalbinės kompetencijos ugdymui, socialinio elgesio formavimui, etinio mąstymo skatinimui, pasitikėjimo savimi ugdymui. Istorijos labai padeda vaikams mokytis laisvai kalbėti ir pasakoti grupei. Tai ypač svarbu priešmokyklinio amžiaus vaikams. Fantazijų kupinos istorijos skatina juos dalytis potyriais, ugdo dėmesį, kūrybiškumą ir pastabumą.

Dėžutėje yra penkiolika vizualių sekų, kurias sudaro nuo keturių iki šešių kortelių. Jose pavaizduoti vaikų veiksmai kasdienybėje.
Pirmoji kortelė parodo pradinę veiksmo situaciją. Kiekvienoje kitoje kortelėje yra po vieną papildomą elementą, o likusioji dalis paprastai lieka nepakitusi. Paskutinė sekos kortelė parodo veiksmo rezultatą. Seka gali būti bet kuriuo metu keletu kortelių sutrumpinta ir tokiu būdu supaprastinta. Paveikslėlių sekos yra paprastos, bet jos skatina vizualinį suvokimą, gebėjimą diferencijuotai apibūdinti, dėmesingumą, kūrybiškumą, stebėjimo įgūdžius, loginį mąstymą bei kalbinius gebėjimus. Jos yra ir atspirties taškas pasakoti apie asmeninę patirtį.Metai: 2022
EAN: 4006810120736
Prekės kodas: SHU-12073
Formatas: 78 spalvotos 9×9 cm kortelės, 15 spalvotų paveikslėlių sekų po 4–6 korteles kiekvienoje, instrukcija
Kaina: 24.95


Domina didesni leidinių ar priemonių kiekiai?
Laukiame Jūsų užklausų +370 5 2137701, info@didakta.lt


Susisiekite

Aš ne robotas

Susiję produktai