Europos gamtinis žemėlapis

Europos gamtinis žemėlapis parengtas naudojant naujausią šiuolaikinę informaciją ir statistiką, sudarytas naujoviškai  tiek turinio tiek skaitomumo prasme. Tai detalus žemėlapis, kuriame  pateikiami svarbiausi geografiniai objektai – salos, pusiasaliai, jūros, srovės, įlankos, sąsiauriai, kalnai, lygumos, upės bei kiti geografiniai objektai. Tai lengvai skaitomas, didelio formato (140×120 cm) žemėlapis su aiškia ir metodiška struktūra, universaliais sutartiniais ženklais.

Vietovardžiai žemėlapyje pateikiami atsižvelgiant į Valstybinės lietuvių kalbos komisijos reikalavimus.

Žemėlapis laminuotas matine plėvele. Jis parduodamas ir su plastikiniais laikikliais – žemiau esančiame langelyje galite pasirinki reikiamą variantą – be laikiklių arba su laikikliais. Mes visada rekomenduojame įsigyti plakatus su laikikliais, nes tai išsprendžia žemėlapio pakabinimo problemą, leidžia greitai perkelti jį iš vienos vietos į kitą, pavyzdžiui, jei norite tik trumpai pademonstruoti pamokoje.

Žemėlapis su laikikliais lengvai susukamas, lipnia juostele  užsegamas, todėl patogu ir saugu jį laikyti ir tada, kai nenaudojamas.Metai: 2022
Prekės kodas: GSZ-033
Formatas: M 1 : 4 500 000, 140×120 cm, laminuotas matine plėvele
Kaina: 69.90
69.90 84.90


Domina didesni leidinių ar priemonių kiekiai?
Laukiame Jūsų užklausų +370 5 2137701, info@didakta.lt


Susisiekite

Aš ne robotas

Susiję produktai