Biologijos plakatų rinkinys IV

Rinkinį sudaro 4 plakatai – Lapuočiai medžiai, Spygliuočiai medžiai.

Mokomieji biologijos plakatai parengti atsižvelgiant į Bendrąsias dalyko mokymo programas. Šiomis mokymo priemonėmis galima mokiniams vaizdžiai perteikti mokomąją medžiagą, paskatinti domėtis mokomuoju dalyku. Didžiąją dalį informacijos  mokiniai įsisavina per regėjimą, todėl šie, kaip ir kiti plakatai, padės ne tik sutelkti mokinių dėmesį, bet ir pamoką padarys kokybiškesnę.
Plakatus rekomenduojama naudoti pamokoje dėstant naują medžiagą arba kartojant jau išeitą kursą.
Šiuos plakatus, kaip ir kitus galima pakabinti kaip ilgalaikę vaizdinę priemonę geografijos kabinete ar greta jo esančiose erdvėse. Įdomi ir vaizdinga informacija pritraukia mokinių dėmesį.


Plakatai laminuoti matine plėvele. Jie parduodami ir su plastikiniais laikikliais – žemiau esančiame langelyje galite pasirinki reikiamą variantą – be laikiklių arba su laikikliais. Mes visada rekomenduojame įsigyti plakatus su laikikliais, nes tai išsprendžia plakato pakabinimo problemą, leidžia greitai perkelti plakatą iš vienos vietos į kitą, pavyzdžiui, jei norite tik trumpai pademonstruoti pamokoje.
Plakatas su laikikliais lengvai susukamas, lipnia juostele  užsegamas, todėl patogu ir saugu jį laikyti ir tada, kai nenaudojamas.Prekės kodas: BPR-007
Formatas: 70×100 cm, laminuoti matine plėvele
Kaina: 22.00
22.00 32.00


Domina didesni leidinių ar priemonių kiekiai?
Laukiame Jūsų užklausų +370 5 2137701, info@didakta.lt


Susisiekite

Aš ne robotas