Atgal

Skaitmeninė mokytojo knyga (USB). Priedas prie vadovėlio „Gaublys. Visuomeninė geografija 11-12 klasėms“

Prie vadovėlio mokytojams parengta "Skaitmeninė mokytojo knyga. Priedas prie vadovėlio „Gaublys. Visuomeninė geografija 11-12 klasėms“ USB atmintinėje, kuri pridedama nemokamai arba parduodama perkant tam tikrą kiekį vadovėlių. Šioje interaktyvioje-elektroninėje metodinėje priemonėje rasite visas vadovėlio temas, visų iliustracijų banką, pamokų "konstruktorių", kurio pagalba galėsite susidaryti savo bet kurios pamokos iliustracinės medžiagos eiliškumą, o "primintukų" kūrimo galimybė leis bet kurioje temos vietoje daryti reikalingus įrašus, juos skirstyti į kategorijas. Atmintinėje esančiame visos iliustracinės medžiagos šaltinių rinkinyje rasite ne tik temose esamas, bet ir papildomas mokytojo galimybes išplečiančias iliustracijas. USB atmintinėje pateikiami kiekvieno skyriaus testai, kurie sudaro galimybę operatyviai žinių kontrolei. Testai pateikiami įprastiniame word formate. Juos galima koreguoti, sudaryti norimą eiliškumą, išsispausdinti.

USB atmintinės platinamos arba parduodamos tik mokykloms ir tik pagal licencinę sutartį. Ši priemonė turi apsaugą, todėl nelegaliai nukopijuota tiesiog neveikia. Mokytojai, įsigiję USB atmintinę, gali nemokamai ją atsinaujinti. Šaltinių knygos nereikia įdiegti (instaliuoti), ji veikia kompiuteriuose su šiomis operacinėmis sistemomis: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 10.

USB atmintinė parduodama perkant tam tikrą vadovėlių kiekį:
  •     Perkant 30 ir daugiau vadovėlių – 29,00 €;
  •     20–29 vadovėlius – 59,00 €;
  •     10–19 vadovėlių – 79,00 €;
  •     5–9 vadovėlius– 89,00 €;
  •     perkant mažiau nei 5 vadovėlius– 99,00 €;
Užsisakinėdami USB atmintukus, tiesiog pasirinkite nuorodą, kuri atitinka Jūsų užsakytų ar ankščiau pirktų vadovėlių kiekį, ko pasekoje atitinkamai pasikeis ir atmintuko kaina. Mūsų vadybininkai visada patikrina, koks buvo įsigytas vadovėlių kiekis, o iškilus neiškumams – patikslins.

Autorius (-iai): Rytas Šalna, Georgijus Sapožnikovas, Giedrė Motiejuitė, Mantas Šiumeta, Robertas Šalna
Metai: 2011
Prekės kodas: G-753D
Kaina: 99.00
99.00 89.00 79.00 59.00 29.00


Domina didesni leidinių ar priemonių kiekiai?
Laukiame Jūsų užklausų +370 5 2137701, info@didakta.lt


Susisiekite

Aš ne robotas

Susiję produktai