Atgal

Gaublys. Visuomeninė geografija. Vadovėlis 11-12 klasėms (2011 m.)

Antrasis serijos "Gaublys" vadovėlis – "Visuomeninė geografija" – kol kas vienintelis geografijos vadovėlis XI-XII klasei, parengtas pagal atnaujintas Vidurinio ugdymo bendrąsias programas. "Visuomeninė geografija" yra geografijos baigiamosios mokymosi pakopos vadovėlis. Jis įrėmina pagrindinėje mokykloje įgytas geografijos žinias ir artina mokinį prie geografijos egzamino.

Vadovėlis parengtas pagal Vidurinio ugdymo geografijos bendrąją programą. Mokymo turinys derintas su Geografijos valstybinio egzamino programa.

"Visuomeninę geografiją" sudaro 9 skyriai, kuriuose visas turinys pateikiamas sistemiškai, aiškiai ir suprantamai. Gausi kruopščiai atrinkta ir metodiškai parengta iliustracinė medžiaga sudaro puikias mokymo ir mokymosi prielaidas.

Vadovėlyje taikomas savitas mokomosios medžiagos pateikimas. Didesnė dalis autorinio teksto pateikiama vadinamaisiais aiškinamaisiais, išvadiniais ar apibendrinamaisiais teiginiais. Jie leidžia iš karto atkreipti dėmesį į pagrindinius dalykus. Mokytojams tokia sistema naudinga tuo, kad galima lengviau atlikti turinio atranką pagal mokinių lygį, sutelkti dėmesį į konkrečias turinio vietas. Tai suteikia ir galimybių diferencijuoti mokymą. Mokytojui lengviau atsirinkti medžiagą įvairiais lygiais besimokantiems mokiniams.

Metodinė vadovėlio dalis suderinta su programų reikalavimais ir skirta žinių bei įgūdžių kontrolei, savikontrolei, aktyvioms ir papildomoms veikloms.

Vadovėlį svariai papildys užduočių sąsiuvinis, kuriame bus pateikta įtvirtinančių sąvokinę medžiagą, skatinančių kūrybingumą, ugdančių bendruosius ir geografinius gebėjimus užduočių.
Prie vadovėlio mokytojams parengta "Šaltinių knyga" USB atmintinėje, kurią galimą įsigyti leidykloje perkant tam tikrą kiekį vadovėlių. Šioje interaktyvioje-elektroninėje metodinėje priemonėje rasite visas vadovėlio temas, visų iliustracijų banką, pamokų "konstruktorių", kurio pagalba galėsite susidaryti savo bet kurios pamokos iliustracinės medžiagos eiliškumą, o "primintukų" kūrimo galimybė leis bet kurioje temos vietoje daryti reikalingus įrašus, juos skirstyti į kategorijas. Atmintinėje esančiame visos iliustracinės medžiagos šaltinių rinkinyje rasite ne tik temose esamas, bet ir papildomas mokytojo galimybes išplečiančias iliustracijas. USB atmintinėje pateikiami virtualūs kiekvieno skyriaus testai, kurie sudarys galimybę operatyviai žinių kontrolei.

USB atmintinės platinamos arba parduodamos tik mokykloms ir tik pagal licencinę sutartį. Ši priemonė turi apsaugą, todėl jos neįmanoma nelegaliai perrašyti. Mokytojai, įsigiję USB atmintinę, galės visada nemokamai ją atsinaujinti. Šaltinių knygos nereikia įdiegti (instaliuoti), ji veikia kompiuteriuose su šiomis operacinėmis sistemomis: Windows XP, Windows Vista, Windows 7-10.1. Kiekviename raktelyje mokytojui palikta keli GB laisvos atminties papildomai informacijai įsirašyti.

Autorius (-iai): Rytas Šalna, Georgijus Sapožnikovas, Giedrė Motiejuitė, Mantas Šiumeta, Robertas Šalna
Metai: 2011
Puslapių skaičius: 264
ISBN: 9786094420047
Prekės kodas: G-752A
Formatas: 190×270 mm, minkšti viršeliai
Kaina: 28.90


Domina didesni leidinių ar priemonių kiekiai?
Laukiame Jūsų užklausų +370 5 2137701, info@didakta.lt


Susisiekite

Aš ne robotas

Susiję produktai