Atgal

Visraktis į geografijos egzaminą (turi viršelio defektų)

„Visraktis“ siūlo visokeriopą pagalbą mokiniui, besirengiančiam geografijos brandos egzaminui. Leidinyje pateikta daug naudingų patarimų, kaip pasirengti ir kuo geriau išlaikyti egzaminą, taigi siūloma efektyvi mokymosi metodika.

„Visraktis“ nėra vadovėlis – tai pagal nuo 2013 m. pradėjusią galioti Valstybinio geografijos brandos egzamino programą kruopščiai sudarytas pagrindinių geografijos žinių konspektas. Norintiems prieš egzaminą pasikartoti ir susisteminti geografijos žinias, papildomų vadovėlių ar kitų geografinės informacijos šaltinių ieškoti tikrai neprireiks. Skirtingai nuo kitų pagalbos abiturientui pavyzdžių, kuriuose neįmanoma rasti patarimų apie tai, kaip mokytis ir kaip ruoštis egzaminui, „Visraktyje“ reikalinga medžiaga pateikiama kompleksiškai. Jame mokiniai ras patarimų, kaip atlikti įvairiausių tipų užduotis, konkrečių jų pavyzdžių.

„Visraktis“ sudarytas kaip mokymosi, kartojimo ir kartu darbo knyga, t. y. pačiam mokiniui siūloma pildyti ir tobulinti šį leidinį – juk ruošiantis egzaminui labai svarbu asmeniškai planuoti medžiagą, pasibraukti svarbiausius teiginius, daryti papildomus įrašus ir išnašas knygos paraštėse. Taip leidinys tampa panašus į patogią užrašų knygą, kurioje viską galima žymėti savaip, kad būtų dar aiškiau ir suprantamiau. Tik toks kryptingas ir aktyvus mokymasis gali iš tiesų garantuoti aukštą egzamino rezultatą.

Autorius (-iai): Rytas Šalna, Georgijus Sapožnikovas, Mantas Šiumeta
Metai: 2014
Puslapių skaičius: 208
Prekės kodas: GMM-710
Formatas: 190×270 mm, minšti viršeliai
Kaina: 3.90


Domina didesni leidinių ar priemonių kiekiai?
Laukiame Jūsų užklausų +370 5 2137701, info@didakta.lt


Susisiekite

Aš ne robotas

Susiję produktai